Lp. | Nazwisko i imię | Dzień tygodnia | Godzina | Sala |
1. | Pera Iwona | wtorek | 15:00-16:00 | 002A |
2. | Ewa Jagielska |
środa czwartek |
7:45-8:15 7:45-8:15 |
002A |
3. | Marlena Kolanowska |
wtorek środa |
7:45-8:15 7:45-8:15 |
210A |
4. | Adamczak Dariusz | piątek | 7:15-8:15 | internat |
5. | Bąba Katarzyna | piątek | 7:00-8:00 | 101A |
6. | Biernacki Radosław | czwartek | 7:15-8:15 | 209A |
7. | Błaszczyk Monika |
poniedziałek czwartek |
7:45-8:15 7:45-8:15 |
208A |
8. | Czajka Paulina |
środa czwartek |
7:45-8:15 7:45-8:15 |
106B |
9. | Darowna Anna | wtorek | 15:10-16:10 | pokój nauczycieli wych.fizycznego |
10. | Dymny Sławomir |
poniedziałek wtorek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
warsztaty |
11. | Fajka Ewelina | czwartek | 16:00-17:00 | internat |
12. | Filipiak Edyta | wtorek | 15:00-16:00 | warsztaty |
13. | Gajny Waldemar |
poniedziałek wtorek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
warsztaty |
14. | Gogolińska Bogusława | wtorek | 7:15-8:15 | 103D |
15. | Ks. Hojeński Karol | czwartek | 7:15-8:15 | 002B |
16. | Jagielski Grzegorz | czwartek | 15:00-16:00 | 207A |
17. |
Jakubowska-Cieślak Monika |
wtorek | 7:20-8:20 | 103B |
18. | Juszczak Jarosław | piątek |
7:15-8:15 |
warsztaty |
19. | Juszczak Małgorzata | piątek | 16:00-16:30 | 110D |
20. | Kaczmarek Daria | wtorek | 16:00-17:00 | internat |
21. | Karolczak Krystian |
poniedziałek wtorek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
warsztaty |
22. | Klauza Anna |
poniedziałek |
15:10-16:10 | 210A |
23. | Konopczyński Przemysław |
środa |
15:10-15:40 | 207A |
24. | Korzeniewski Hubert | czwartek | 7:15-8:15 | 106B |
25. | Krzemiński Edward |
środa |
7:15-8:15 | 106B |
26. | Kuberka Iwona | wtorek | 15:10-16:10 | 110A |
27. | Kuźmik Marta |
czwartek piątek |
7:45-8:15 7:45-8:15 |
107D |
28. |
Liskowska Magdalena | środa | 16:00-17:00 | 110D |
29. | Malinowska Sławomira | piątek | 16:25-17:25 | 002A |
30. | Michalak Robert |
poniedziałek |
14:15-15:15 | sala gimnastyczna |
31. | Nowak Joanna | piątek |
14:25- 15:25 |
211A |
32. | Nowicka Malwina |
poniedziałek wtorek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
warsztaty |
33. | Olejniczak Daria | wtorek |
7:45-8:15 |
110D |
34. | Oleksy Jerzy | czwartek | 7:20-8:20 | warsztaty |
35. | Osuch Agnieszka | wtorek | 7:15-8:15 | 111D |
36. | Osuch Ilona | wtorek | 15:00-16:00 | internet |
37. | Pacholewicz- Przybył Alicja | |||
38. | Pałka Katarzyna |
środa |
15:10-15:40 | 001B |
39. | Pawłowska -Goździela Anna | czwartek | 7:15-8:15 | 113A |
40. | Pera Marzena | piątek | 7:15-8:15 | 112A |
41. | Pietrowska Barbara | czwartek | 7:00-8:00 | 101A |
42. | Prais Mariola |
środa |
15:00-16:00 | 003B |
43. | Przybył Marcin | czwartek | 15:05-16:05 | pokój nauczycieli wych.fizycznego |
44. | Razik Łukasz | czwartek | 7:15-8:15 | 207A |
45. | Regus Marcin | wtorek | 15:00-16:00 | 001B |
46. | Reszel Violetta | wtorek | 14:00-15:00 | 103A |
47. | Sobiejewska Anna | czwartek | 7:00-8:00 | 109A |
48. | Spychalski Arkadiusz |
środa |
15:05-16:05 | 003D |
49. | Stempniak-Żminkowska Natalia |
środa piątek |
7:45-8:15 7:45-8:15 |
004B |
50. | Styś Krzysztof | czwartek | 15:10-16:10 | warsztaty |
51. | Szczepaniak Weronika | czwartek |
7:15-8:15 |
005B |
52. | Szymczak Sylwia |
środa |
7:15-8:15 |
103B |
53. | Trawiński Sebastian |
środa |
7:15-8:15 |
warsztaty |
54. | Wierzbicka Estella | wtorek | 7:00-8:00 | 102A |
55. | Witwicki Paweł |
poniedziałek |
7:00-8:00 | biblioteka |
56. | Wojciechowska – Szelerska Agata | czwartek | 15:10-16:10 | 111A |
57. | Wojcieszak Alicja |
środa |
13:30-14:30 | 208A |
58. | Zdunek Danuta |
poniedziałek środa |
7:45-8:15 7:45-8:15 |
107B |
59. | Zdunek Dobromira | czwartek | 15:10-16:10 | 211A |
60. | Zimna Sylwia | wtorek | 14:00-15:00 | 001D |